První edukačně-rekondiční pobyt roku 2022

Datum: 24. 01. 22
Štítky: bariatrie | obezita | pobyt | Srby

Lednový pobyt probíhal jako již tradičně v prostorách hotelu Astra Srby, které nabízejí zázemí nejen pro edukace, workshopy, přednášky, pohybové aktivity, ale i pro příjemné večerní posezení. O pacienty se opět staral tým odborníků složený z lékařů, fyzioterapeutů, psychologů, nutričních terapeutů a trenérů pohybu, kteří vedli jednotlivé části programu společné pro skupiny pacientů, k dispozici byli také pro individuální konzultace.

Během pobytu se uskutečnil bari-klub, tedy setkání pacientů před bariatrií s pacienty po bariatrii, na který tematicky navázala přednáška MUDr. Martina Hrubého k bariatrické chirurgii. Celý program odlehčil sobotní večer, na který si organizátoři připravili kvízovou hru. Pacienti a odborníci rozlosovaní společně do týmů zažili čas plný soutěže, smíchu, zábavy, a měli tak možnost poznat se i v jiné situaci, než jakou jsou vzdělávací programy a konzultace.

Jaké další pobytové akce pro vás připravujeme, se můžete dozvědět na stránkách www.vstj.cz. Těšíme se na vás!

redakce

Jak se vám článek líbil?

Klikněte na palec a hlasujte

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Ještě nikdo nehlasoval

><
Může vás také zajímat

Není dieta jako dieta

Není dieta jako dieta

Když se řekne dieta, většině z nás se vybaví různé módní diety slibující rychlý a jednoduchý návod, jak dosáhnout štíhlé postavy. Co ale slovo dieta vlastně znamená?

Sýry – jakou roli hrají ve výživě?

Sýry – jakou roli hrají ve výživě?

Sýry patří mezi mléčné výrobky, které se pro svoje příjemné senzorické vlastnosti – chuť a vůni – konzumují již stovky let. Jejich obliba v moderní společnosti stoupá, ….