Ani s cukrovkou nemusíte mít prázdnou cukřenku

Datum: 19. 12. 21
Štítky:

7. prosince proběhla pod záštitou společnosti Novo Nordisk tisková konference na téma diabetu. A, jak napovídá samotný název i podtitul akce „neděsivý průvodce nejděsivějšími civilizačními onemocněními dneška,“ tisková konference to byla poněkud neobvyklá. Ačkoli téma neveselé, pod heslem humor léčí ji svým vtipem a online vstupem doprovodil doktor humoru HUDr. Petr Urban, který sám bojuje s diabetem i nadváhou. Po celou dobu konference byl osobně přítomen také Ruda Pivrnec. Roli hlavního mluvčí se ujal doc. MUDr. Martin Matoulek, Ph.D., pro dotazy novinářů byli k dispozici Ing. Miloslav Čermák, předseda pacientské organizace PaciMed, která sdružuje pacienty s civilizačními onemocněními, a pacient-diabetik. Tiskovou konferenci můžete zhlédnout ze záznamu zde.

redakce

 

Jak se vám článek líbil?

Klikněte na palec a hlasujte

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Ještě nikdo nehlasoval

><
Může vás také zajímat

Není dieta jako dieta

Není dieta jako dieta

Když se řekne dieta, většině z nás se vybaví různé módní diety slibující rychlý a jednoduchý návod, jak dosáhnout štíhlé postavy. Co ale slovo dieta vlastně znamená?

Sýry – jakou roli hrají ve výživě?

Sýry – jakou roli hrají ve výživě?

Sýry patří mezi mléčné výrobky, které se pro svoje příjemné senzorické vlastnosti – chuť a vůni – konzumují již stovky let. Jejich obliba v moderní společnosti stoupá, ….