Obesity News

Diskuze k tématu: Nad dotazy čtenářů

Milí čtenáři, v této rubrice otiskujeme diskusní příspěvky – vaše dotazy a odborné odpovědi členů našeho týmu – z internetové diskuse na stránkách www.medispo.net. S tímto nástrojem zaznamenáváme výborné výsledky, jelikož umíme rychle a efektivně pomoci nalézt řešení pro vás na míru. Neváhejte a zapojte se i vy.

Vložit příspěvek   Zpět na článek
1.  výrobky na hubnutí Herbalife ?
Petra 6. 4. 2009, 09:47:53
Hodně lidí na tuto firmu nadává. je pravda, že jsou jejich programy poněkud drahé (ale když člověk chce zhubnout zkusí vše, to mi dáte asi za pravdu), ale na druhou stranu mě osobně pomohly.
Zhodila jsem s jejich programem 5 kg/měsíc a cítila jsem se absolutně fit a netrpěla jsem hlady, nenabízí žádné zázračné pilulky, ale přesně vám řeknou, co vše musíte udělat navíc, zkrátka napraví vám životosprávu a metabolismus.
Pak jsem je přestala brát a když jsem se držela pokynů co mi poradce dal, tak jsem nepřibrala (udivilo mě i to, že mě nenutí si to kupovat dál výrobky a dal mi i tak další rady).
Hlavně se mi líbilo to, že základem jejich programu bylo nehladovět a sestavili mi to opravdu podle mých potřeb. Navíc mě opravdu vedl krok za krokem po telefonu jejich konzultant a radil mi co a jak.
Já si tuto firmu nemůžu vynachválit. Mám i kontatk na toho konzltanta, jestli máte zájem, tak vám ho můžu dát, ale nechci ho sem dávat, aby to nevypadalo, že někomu dělám reklamu.

Tak se chci zeptat vás, jakožto odborníků co si myslíte o této firmě a jejich výrobcích, opravdu jsem udělal dobře ? Nebo mě jen někdo slušně obalamutil ?
 
© Aleš Krupička 2007–2019