Obesity News

Mohou vám pomoci!

Jako inspiraci vám přinášíme několik kvalitních webů zabývajících se zdravou výživou a přidruženými tématy.

www.casprozdravi.cz

je portál, který spojuje různé aplikace zdarma. Slouží k monitoringu jídelníčku (kaloricketabulky.cz), pohybové aktivity (google fit, garmin, fitbit, apple healt atd.). Umožňuje komunikaci s nutričními terapeuty, sledování hladin cukru, krevního tlaku, hmotnosti. Pro uživatele je zdarma. Všichni, co se monitorují, mají cca o 20 % lepší výsledky než ti, co se jenom snaží.

www.medispo.net

jsou stránky, které mají za cíl propojení s nutričními terapeuty a mohou vás následně vést ve vašich redukčních snahách. Výhledově budou přibývat místa nejen v Praze. Na druhou stranu moderní komunikace hlavně prostřednictvím www.casprozdravi.cz, v rámci kterého lze uskutečnit i videohovor. Umožní vám vézt i program na dálku se setkáváním, např. 1x/měsíc.

www.pesistezky.cz

Zatím převážně po Praze jsou nakresleny stezky pro chůzi. Nicméně zbude-li vám v Praze chvilka, můžete najít zajímavá a krásná místa a trochu se k tomu projít. Pokud byste chtěli vložit svojí trasu na stránkách najdete formulář, rádi ji uveřejníme.

www.obezita.cz

je informační portál, kde najdete mnoho zajímavostí týkající se obezity, výživy, ale i pohybových aktivit. Můžete si i napsat o téma, které vás zajímá.

Přečteno:  1299×

Vyšlo:  26. 3. 2019

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

 
© Aleš Krupička 2007–2020