Obesity News

Aktuality 2017/2

Redakce

V dnešních aktualitách vás seznámíme s charitativní akcí PaciMed dobývá Sněžku pro Pavlínku, pozveme zájemce na výzkum redukce hmotnosti a nalákáme vás na výstup na Kleť s českobudějovickým rekondičním centrem.

PaciMed dobývá Sněžku pro Pavlínku

PaciMed dobývá Sněžku pro Pavlínku

KDO JSME

PaciMed je spolek sdružující pacienty s různými onemocněními, především diabetiky, kardiaky a obézní. Vznikl v roce 2016 jako pobočný spolek VŠTJ Medicina Praha, z.s. při Rekondičním centru Salmovská.

CÍL

Hlavním cílem je sdružování lidí potýkajících se s civilizačním onemocněním, vyměňování si vzájemných zkušeností s onemocněním a jeho léčbou.

NEJBLIŽŠÍ AKCE: PACIMED DOBÝVÁ SNĚŽKU PRO PAVLÍNKU

27. KVĚTNA 2017  PEC POD SNĚŽKOU  OD 9.00

Pojďte s námi podpořit charitativní výstup Nadačního fondu KlaPeTo, který se tento rok jde pro dvouletou Pavlínku Josiekovou.

Hledáme zájemce

Hledáme zájemce VŠTJ Medicina Praha hledá zájemce pro výzkum predikce výsledků redukce hmotnosti dobrovolníky, kteří budou schopni pravidelně monitorovat stravu a pohybovou aktivitu minimálně 6–12 týdnů. Podmínkou je možnost každodenně zaznamenávat jídlo přes mobilní telefon, event. PC, každodenní vážení a monitorování pohybu a minimálně 2× osobní návštěva v Praze nebo Českých Budějovicích nebo v Blansku. Zapůjčení monitorovacího náramku možné.

Zájemci se mohou registrovat na stránkách Obezitologického centra 3. interní kliniky 1. LF UK a VFN Praha. Předpokládaný začátek v září 2017.

Budějovice dobývají Kleť

Budějovice dobývají Kleť

K pochodu se připojují i členové rekondičnícho centra České Budějovice VŠTJ Medicina. A rozhodli se pro výstup na Kleť. Odchod z Holubova v 11.00 hodin. Vlak z Českých Budějovic přijede v 10.50.

Těšíme se na vás,
Mgr. Andrea Trajková a MUDr. Alena Váchová, České Budějovice.
www.pacimed.cz
pacimed@vstj.cz

Přečteno:  2995×

Vyšlo:  27. 7. 2017

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

Článek je v kategoriích: Ostatní články

 
© Aleš Krupička 2007–2020