Obesity News
Aktuality 2014/10
Foto: VŠTJ Medicína Praha

Aktuality 2014/10

Markéta Mádlová, DiS.

Dnešní aktuality přinášejí novinky z RC České Budějovice, informace o rozšíření provozní doby, sobotním cvičení s dětmi a konzultacích s nutriční terapeutkou na gymnáziu Na Vítězné pláni v Praze.

NOVINKY Z REKONDIČNÍHO CENTRA MEDIPONT, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Senioři z rekondičního centra Medipont se letos podruhé zapojili do aktivizační akce Rotopedtoursa Pěškotours, v rámci které od 1. do 31. října ušli a ujeli 226,12 km a překonali tak vzdálenost z Českých Budějovic do Litoměřic.

Rozhodnete-li se po Vánocích zlepšit svou kondici a shodit nastřádané zimní kilogramy, pak se od 15. ledna 2015 můžete zapojit do skupinového redukčního kurzu, který povede MUDr. Alena Váchová a nutriční terapeutka Ivetta Benýšková. Účastníky čeká pět společných konzultačních schůzek a 25 hodin cvičení pod vedením zkušených instruktorů. Zájemci se mohou do kurzu zaregistrovat na stránkách www.vstj.cz.

ROZŠÍŘENÍ PROVOZNÍ DOBY

Od ledna 2015 bude RC Medipont v Českých Budějovicích svým klientům k dispozici také v sobotu. Otevřeno bude od 14 do 19 hodin.

SOBOTNÍ CVIČENÍ S DĚTMI

Druhá sobota v měsíci je opět věnovaná cvičení s dětmi. Cvičení je vhodné i pro děti s obezitou a diabetem. Děti čekají sportovní hry podle věku a schopností, míčové a kolektivní hry na všechny způsoby, opičí dráha, dětské tanečky, cvičení na míčích, honičky, štafety a mnoho dalších atraktivních aktivit. Rodiče mohou využít možnost individuální konzultace s nutriční terapeutkou. Do cvičení se mohou zapojit dobrovolníci z řad rodičů.

KONZULTACE S NUTRIČNÍ TERAPEUTKOU V GYMNÁZIU NA VÍTĚZNÉ PLÁNI V PRAZE!

Nově můžete zdarma využít konzultace s naší nutriční terapeutkou Bc. Zuzanou Dvořákovou. Poradenství poskytuje pravidelně každé pondělí od 17:00 do 18:00 v gymnáziu Na Vítězné pláni. Na konzultaci není třeba se objednávat.

Přečteno:  4270×

Vyšlo:  18. 12. 2014

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

Článek je v kategoriích: Ostatní články

 
© Aleš Krupička 2007–2020