Obesity News
Vánoční soutěž s VŠTJ MEDICINA PRAHA

Vánoční soutěž s VŠTJ MEDICINA PRAHA

Rok se s rokem sešel a rekondiční centrum VŠTJ MEDICINA PRAHA pro své členy opět uspořádalo „Velkou vánoční soutěž“, jejímž hlavním sponzorem byla společnost ZEPTER.

Soutěž probíhala od 8. 11. do 20. 12. v rekondičních centrech v Praze, Mladé Boleslavi, Plzni a Tachově. V rámci soutěže získávali členové těchto center oproti zakoupeným permanentkám kupony. Jejich slosování proběhlo 23. prosince.

Hlavní cenou byl set nádobí na vaření, dále pánev, sada pěti a dvou nožů, lasagner a tác. Mezi dalšími cenami byly sporttester, krokoměr, volejbalové míče, trička a fitbally od společnosti Korunní a také procedury z nabídky rekondičních center VŠTJ MEDICINA PRAHA, jako např. komplexní či třicetiminutové masáže, měření na bodystatu, hodiny cvičení dle vlastního výběru, permanentky různých velikostí a trička nebo ručníky.

I touto cestou chceme poděkovat všem partnerům soutěže za poskytnutí hodnotných cen a výhercům srdečně gratulujeme. Hodně štěstí všem v příštím ročníku soutěže přeje za celý tým VŠTJ MEDICINA PRAHA.

Přečteno:  6662×

Vyšlo:  2. 2. 2011

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Článek je v kategoriích: Životní styl, Zábava

 
© Aleš Krupička 2007–2020