Obesity News
www.ZijZdrave.cz

www.ZijZdrave.cz

Internetové stránky www.ZijZdrave.cz obsahují mnoho užitečných rad týkajících se motta projektu, tj. „Lépe jíst + zdravě se hýbat = zdravě žít“. Naleznete zde doporučení lékařů, recepty na zdravé pokrmy či tabulky energetických hodnot potravin. Inspirovat se můžete přehledem sportovních aktivit s uvedeným množstvím energie, kterou jejich hodinovým provozováním vydáte.

  • Odborníci v sérii zajímavých článků radí, jak trvale a zdravě hubnout, jak správně nastavit redukční režim a vyvracejí nejrůznější mýty a pověry spojené se zdravým životním stylem.
  • Každý měsíc se prostřednictvím on-line poraden můžete ptát lékařů, nutričních terapeutů i psychologů na cokoliv, co vás zajímá ohledně zdravého životního stylu a snižování hmotnosti. Stejně tak můžete diskutovat i s ostatními návštěvníky portálu, kteří vám budou oporou i inspirací v boji s obezitou.
  • Jistě vás potěší aplikace Můj deníček, ve které můžete sledovat bilanci příjmů a výdajů energie. Na stranu příjmů patří veškerá denní strava, na stranu výdajů pak fyzická aktivita. Výsledky zastoupení obou složek se promítnou do přehledného grafu, ze kterého snadno vyvodíte, jak jste na tom právě vy.
  • Stránky dále nabízí kalendář akcí spojených se zdravým pohybem, ankety a soutěže o zajímavé ceny v podobě pomůcek motivujících k pohybu a mnoho dalšího.

Přečteno:  10101×

Vyšlo:  30. 12. 2010

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

Článek je v kategoriích: Životní styl, Ostatní články

 
© Aleš Krupička 2007–2020